OsmanliMt2

OsmanliMt2 Resmi Forum Sitesi

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR

YazarMesaj
slyb00gY

Rep Puanı : 0

MesajKonu: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 12:15 pm

serverdeki ilk siyah celikler benden cikdi pes pese 3 adet cikinca bir kisi bana yalvardi IIZİHİNSELII diye ona hediye ettim baskada kimseye vermem satilikdir pmler slyb00gY sari bayrak
Kullanıcı profilini gör
nepsamett

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 12:52 pm

slm Arkadaşım Aga yalvarırım bana yardım edt oyuna giriyom müsahit diyor bağlandin dio ama kandın çıkıyorya dolarken doluyor sonra öyle kalıyor lütfennin ya hu of:(hı
Kullanıcı profilini gör
AuraUni0n

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 12:55 pm

ya slyb00gy sen ne cok konusuyon ya ezikmisin ne sin nabalm celk cıkardıysan alah alah sendenmi ögrencez oyunu sürekli celik cıkardım yok 86 oldum nabalım konu acık durma durup durup
Kullanıcı profilini gör
RisuSs

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 1:08 pm

kafasında problem var bu veledin
Kullanıcı profilini gör
klevers634

Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 1:10 pm

adam ezmecan bişey sanıyor kendini aptal yiyosa gel tr de ws atak
Kullanıcı profilini gör
sasadas

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 1:11 pm

Kızıl ormanın sonundaki söğütlerdenmi yoksa +85 metinlerdenmi düşürdün ?
Kullanıcı profilini gör
alihangfb

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 1:36 pm

bana verirmisin 1tane sitah çelik nolur bende sarı bayraktaım ? Very Happy Laughing
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 2:37 pm

sanane lan ezq bebe kıskanclıkdan laf atıp duruyonuz begenmeyen sıkayet etsn bebelikllere bak ya adamlik tasliyolar sövecem onu istiyolar
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 2:37 pm

arkadasim begenmeyen metin2 tr de ergenekonada beklerim orada carim vardir
Kullanıcı profilini gör
bradwallker

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:08 pm

slyboogy artistligi gerek senin yaşın kadar bu oyunun ların içind eyeraldım bennn...
Kullanıcı profilini gör
kaege

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:10 pm

evet düşürmüş olabilirsin güle güle giy bu kadar abartmanın bir anlamı yok
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:18 pm

ya senn annani varya illaha sövecem ya
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:19 pm

senin gotunude artistligine sikeirm adama ol lan yarragam insanin sinirlerini bozuyosun skierm götünükaybol
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:20 pm

gm bey küfürlerimden dolayı özür dilerim fakat bu insan küfür etmem için beni zorladi artik
Kullanıcı profilini gör
xOveXx

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 3:27 pm

AuraUni0n bradwallker ve kaege göt göt konuşmayn a.q. malları burda ticarette yaplr adam satim die uğraşıo apış bitleri ezikler
Kullanıcı profilini gör
slyb00gY

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Çarş. Mart 03, 2010 6:32 pm

ove birak bebeliklerle atismaya girme kıskanclar hep kıskanır sen genede beni korudugun için tesekkürler
Kullanıcı profilini gör
[SA]Mehti

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Ptsi Mart 08, 2010 6:21 pm

lan hepinizi banların adam oln yeter be burası kufur yerimi saygılarla saygılarla diye diye bıktımm
Kullanıcı profilini gör
YaKaMoZ

MesajKonu: Geri: SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR   Ptsi Mart 08, 2010 7:55 pm

küfüR etmenin anLamı yok :S
Kullanıcı profilini gör

SERVERDE TOPLAM 4 ADET SIYAH CELIK ZIRHI CIKARDIM 1 İNİ IIZİHİNSELII ADLİ KİSİYE HEDİYE ETTİM 3 ADET CELİGM VAR
1 sayfadaki 1 sayfası