OsmanliMt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OsmanliMt2

OsmanliMt2 Resmi Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN)

2 posters
YazarMesaj
34SAMSUNLU55

Rep Puanı : 0

BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN) Empty
MesajKonu: BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN)   BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN) EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 9:33 am

6 Şubat 2010 Cumartesi. Yaklaşık 1 haftadır bekliyorum ve bana veyahutta bu oyunu oynayan arkadaşlarıma gerekli açıklma yapılmadğı için üzüntü duyuyorum. Fakat oyun yetkililerin bir problemle karşılaştığını düşünerek kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum. Ama Forumdada gördüğüm kadarı ile oyunun kapanmasına bir ben değil ''online player'' (Açık Oyuncu) bile sıkıntı ve stres içerisinde. GM' ler SGM' ler lütfen artık bu insanlara gerekli bir açıklama yapın yada oyunun kapanıp kapanmayacağı hakkında Google üzerinden yada Mynet gibi büyük sitelerden gerekli bilgiyi veriniz. Arz Ederim.
qOPuq

qOPuq

Rep Puanı : -7

MesajKonu: Geri: BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN)   BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN) EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 1:17 pm

Ewt Arkdş Haklı Çoğu Kişi Bu Oyunu Beklior Gm Oyunda Da Dediydin 3 Gün Sonra AÇılck Die Tam 6 Gün Oldu Açılmadı En Azından AÇılck Mı Onu Sölein Milleti Merakta Koymayın...
34SAMSUNLU55

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN)   BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN) EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 6:18 pm

Kesinlikle Tam 6 Gündür Beklemedeyim Fakat Cevap Alamadım... İlginize Teşekkür Ederim Kardeşlerim...

BİTİŞ DEĞİL.. (GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARMISINIZ... LÜTFEN)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3X3LANS LÜTFEN
» OsmanliMt2 21 şubat 2010da Acik degil neden
» OSMANLIMT2 ISTENMEYEN NEDENLERDEN DOLAYI KAPATILMITŞR. BU BİR BİTİŞ DEĞİLDİR EN KISA ZAMANDA TEKRANDAN KARŞINIZDA OLACAĞIZ …
» Gm Lütfen Bak!!!!
» Lütfen pm !!!